قیمت پالت پلاستیکی

قیمت پالت پلاستیکی

قیمت پالت پلاستیکی با نرخ های متفاوتی با توجه به معیار های مختلفی , متنوع می باشد. اما همه این قیمت ها طبق تعرفه سازمان استاندارد تعیین می شود که باید طبق آن تعرفه گذاری شود. فروش پالت پلاستیکی همانطور که عرض کردیم انواع مختلفی دارند که در هر نوع آن سایزبندی ها متفاوت می باشد.

سایز های مختلف با وجود داشتن ویژگی های خاص خود و هم چنین موارد استفاده آنها قیمت های متفاوتی دارند.

قیمت پالت پلاستیکی
با توجه به رقابت های موجود در هر صنعت , هر شرکت و تولیدی که بخواهد در این میان برنده باشد ,باید بتواند کالاهایی متمایز و برجسته و با کیفیت تولید کند. مجموعه ما هرگز نمیگوید که بهترین است اما این افتخار را دارد که بهترین ها ما را انتخاب میکنند. و این مهم ترین نکته برای استفاده از بهترین مواد برای تولیدات داخلی ماست.

انواع پالت پالت های پلاستیکی

پالت های پلاستیکی شانه ای , پالت های پلاستیکی تیزک دار , پالت پلاستیکی مشبک , انواع پالت پلاستیکی شانه دار , بهداشتی , مسطح و … هر کدام از این انواع پالت های پلاستیکی با سایز های متنوعی در موارد مختلف برای مصارف صنعتی , بهداشتی , خوراکی و … استفاده میشود. به طور مثال چند سایز استاندارد و پرمصرف این نوع محصولات ۱۰۰*۱۲۰*۱۵ و یا اندازه ۱۱۰*۱۳۰*۱۵ و هم چنین ۱۰۰*۱۲۰*۱۷ و .. می باشد. هم چنین این پالت ها دارای رنگبندی های متنوعی نیز میباشند که شما میتوانید برای خرید پالت پلاستیکی روی این کلمه کلیک نمایید.

قیمت پالت پلاستیکی
قیمت پالت پلاستیکی

در تهران با توجه به معیار های مختلفی همان طور که گفتیم متفاوت میباشد. به طور مثال قیمت ها از ۵۵۰۰۰ شروع شده و شاید تا ۹۰۰۰۰۰ ادامه دارد و با توجه به تعداد سفارش و … ممکن است این ارقام تغییر کند.برای مشاوره با متخصصان ما و مدیر فروش پالت پلاستیکی با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا استعلام قیمت برای شما انجام شود. شما میتوانید هر زمان که بخواهید برای مشاوره از شرکت ما کمک بخواهید. مشاوران ما با داشتن تخصص کافی در این زمینه بی شک شما را در خرید و فروش کالا ها و بسته بندی و قیمت پالت پلاستیکی به بهترین نحو ممکن راهنمایی خواهند نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *