انتخاب پالت پلاستیکی مناسب

ما قصد داریم با ارائه مقالات جامع و مناسب در این بخش دانش و شناخت مشتریان نسبت به پالت پلاستیکی را بالا ببریم تا در زمان خرید آن با خیال راحت‎تری این کار را انجام دهید، چون پالت پلاستیکی با انعطاف‎پذیری که دارد بسیاری از نیازهای شما را به خوبی رفع می‎کند. امیدواریم به خوبی بتوانید از این مقالات بهره‎مند شوید.

  • انتخاب جنس پالت پلاستیکی:

اگر مقالات قبلی ما را دنبال کرده باشید می‎توانید به خوبی حدس بزنید که دیگر توجه شرکت‎های بزرگ از روی پالت چوبی به سمت پالت پلاستیکی رفته است و پالت‎های فلزی نیز به دلیل زنگ‎زدگی سریع و وزن فراوانی که دارند خیلی کم تولید می‎شوند. بنابراین مناسب‎ترین نوع پالت‎ها انواع پلاستیکی است و شما قادر هستید به سهولت به تعداد نیاز خود به هر رنگ و طرحی پالت پلاستیکی مورد نظرتان را سفارش دهید.

  • اندازه و سایز پالت پلاستیکی و کالاهایی که بر روی آن قرار داده می‎شود:

به عنوان مثال اگر اجناس یا محصولات مورد نظر شما به شکل بسته‎بندی کارتنی است، بایستی بهترین چیدمان کارتن‎ها را بر روی پالت پلاستیکی در نظر بگیرید و تمامی جوانب و احتمالات ممکن را بررسی کنید.

ارتفاع کارت‎ها و اندازه پالت یکی از نکات بسیار مهم در هنگام انتخاب پالت پلاستیکی است، چون این امکان وجود دارد در زمان بارگیری و باربری با مشکلات و مسائل مختلف روبرو شوید.

  • اندازه ارتفاع محیط انبار به منظور انتخاب پالت پلاستیکی:

همیشه متراژ ارتفاع انبار خود را در نظر بگیرید چون بتوانید محاسبه کنید چه تعداد پالت پلاستیکی با چه ارتفاعی در آن محیط جا می‎شود. از این نکته غافل نشوید که با کم کردن چند سانتی‎متر از ارتفاع، شما می‎توانید در عوض ۳ پالت پلاستیکی، ۴ عدد از آن را بر روی هم در انبار جا دهید.

  • وزن اجناس و قطعاتی که بر روی پالت پلاستیکی قرار داده می‎شود:

بدون شک وزن دقیق اجناس و محصولات خود را در نظر داشته باشید. به این علت که در صورتی بار شما وزن کمتری داشته باشد میزان موادی که در پالت پلاستیکی به کار گرفته می‎شود کمتر است و یقینا از قیمت آن خواهد کاست و شما هزینه‎های بیشتر و اضافی پرداخت نخواهید کرد. ولی بار شما اگر حجم کم با وزن زیادی داشته باشد بایستی از پالت پلاستیکی استفاده کنید که ساختار متراکم‎تر دارد چون سبب افزایش مقاومت آن می‎شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *