مدل های پالت پلاستیکی

مدل های پالت پلاستیکی

مدل های پالت پلاستیکی خرید پالت پلاستیکی را به طور کلی میتوان به دو بخش تقسیم کرد. هر چند که با اندازه های مختلفی میتوان آن را تولید کرد. از آنجاییکه پالت های پلاستیکی را در صنعت های مختلفی استفاده میکنند و هم چنین کار برد های متنوعی دارد پس باید در سایز های مختلفی از آنها تولید شوند.

مثلا در صنعت کشاورزی , یا در صنعت دارویی و همچنین در صنایع نفت و گاز و … سازمان هایی در دنیا برای استاندارد سازی و تعیین میزان استاندار ها وجود دارند که برای هر محصول یکسری فاکتور ها را معین کرده و میزان استاندارد آن ها را نیز معرفی میکنند.از این رو برای تولید پالت ها نیز یک سری استاندارد هایی در نظر گرفته شده است که توسط این سازمان ها و نهاد ها تایید میشود.مدل های پالت پلاستیکی میتواند برای شما جالب باشد که در هر مدل و سایز و رنگبندی وجود دارند.

مدل های پالت پلاستیکی

مدل پالت پلاستیکی صاف

در اندازه های مختلف و مدل دیگر پالت پلاستیکی مشبک باز هم در سایز بندی های متنوع. دو مدل از این محصول هستند که در ادامه مطلب بیشتر به سایز بندی این نوع کالا ها می رسیم.یکی از مرسوم ترین سایز های پالت پلاستیکی که استفاده بسیار زیادی دارد سایز ۱۰۰*۱۲۰*۷۶ است که وزن خالصی حدود ۵۰۰ گرم دارد .

این نوع پالت ها بیشتر در صنایع غذایی کاربرد دارند.سایز دیگر آن که باز زیاد مورد استفاده قرار می گیرد سایر ۱۲۰*۱۰۰*۱۵ هست . یک سایز دیگر آن ۱۲۰*۸۰*۱۵ سانتی متر میباشد. این سه سایز پالت های پلاستیکی بیشترین مصرف را دارندو به طور استاندارد در این سایز آماده می شوند.جنس پالت های پلاستیکی امروزه معمولا از جنس HDPE تهیه می شوند و به طور معمول دوام و ماندگاری بالایی دارند و برای زمان زیادی مورد استفاده قرار می گیرند.برای خرید پالت پلاستیکی در تهران می توانید از کارشناسان مجموعه پترو پالت کمک بخواهید و مشاوره بگیرید. داشتن مشتری های خوب برای یک شغل هرگز اتفاقی نیست. این نشان کیفیت محصولات و تولیدات مجموعه ما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *