جک پالت پلاستیکی

جک پالت پلاستیکی

جک پالت پلاستیکی وسیله ای است برای بلند کردن و جابجایی و حمل پالت های پلاستیکی که کار حمل و نقل آن ها را آسان می کند. برای کارگران. از این جک ها در کارخانجات و انبار ها استفاده زیادی میشود. همانطور که میدانید پالت های پلاستیکی خودشان انواع مختلفی دارند. جک پالت پلاستیکی هم انواع مختلفی دارند و در سایز های مختلف با ویژگی های مختلف تولید می شوند. دلایل زیادی وجود دارند که این محصول به این حد برای انبار ها و کارخانجات لازم و حیاتی شده است که در ادامه این مقاله به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

جک پالت پلاستیکی

جک پالت پلاستیکی دارای چرخ است که امکان جابجایی پالت های پلاستیکی را به آسانی فراهم میکند. انواع جک ها :

چک شاخه کوتاه پالت پلاستیکی مناسب برای انبار ها و مکان های کوچک است که بتوان به راحتی جابجایی صورت بگیرد.جک شاخه بلند پالت پلاستیکی برای مکان هایی است که کمی بزرگ تر است و برای حمل پالت های بلند تر استفاده می شود.جک پالت عریض یا همان عرض بالا نیز برای پالت هایی ساخته شده است که دارای عرض بیشتر از حد استاندارد معرفی شده هستند. که بتوان به راحتی آن ها را جابجا کرد.جک پالت باسکول دار به این منظور طراحی و ساخته شده است تا شما بتوانید به راحتی هم محصولات و بسته بندی های خود را حمل کرده و هم با بلند کردن آن ها وزن آن ها را نیز اندازه گیری نمایید. که این مورد از مورد هایی است که بسیار کاربردی میباشد.جک قیچی برای حمل و انتقال بار به وسایل حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرد.

pallet21

جک گالوانیزه نیز یکی از حساس ترین موارد این نوع جک ها است. خب در مواردی پیش می آید که رطوبت انبار بالاست. در این مکان ها از جک هایی با جنس گالوانیزه استفاده می شود. جک برقی نیز از انواع جک های پالت پلاستیکی میباشد که برای حمل پالت های پلاستیکی از برق استفاده می کند و کار انسان را راحت میکند. معمولا برای بسته بندی هایی که وزن بالایی دارند و برای جابجایی سخت است استفاده میشود. جک انحنا دار نیز موجود است که برای بار هایی که به شکل دایره وار هستند استفاده میشود که حمل آن ها راحت تر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *