باکس پالت پلاستیکی

باکس پالت پلاستیکی در تعریف نوعی از پالت است که به منظور قرارگیری راحت‎تر کالاها داخل آن از پوشش دیواره‎ای در آن استفاده شده که به منظور حمل کالاهای کوچک بسیار مناسب است.

باکس پالت پلاستیکی ساختاری مکعبی شکل و همان‎طور که از اسم آن پیدا است، ساخته شده از پلاستیک است که به منظور جابجایی و حمل انواع کالاها و محصولات اعم از صنعتی و خوراکی و غیره به کار گرفته می‎شود. در این مدل از پالت‎ها به علت افزایش استقامت و هم‎چنین کاشه وزن باکس پالت پلاستیکی، ساخت دیواره‎های آن به شکل شبکه‎ای انجام می‎شود. تولید این مدل از پالت پلاستیکی معمولا به دو شکل مکعب مربع و مکعب مستطیل صورت می‎گیرد و ابعاد و سایزهای بسیار گوناگونی دارند.

معمولا استفاده از باکس پالت پلاستیکی به منظور حمل و جابجایی کالاها، محصولات و قطعات مختلف به فواصل بسیار دور و علاوه بر آن به منظور چیدمان کالاها در انبار به کار گرفته می‎شود. بایستی خاطرنشان کنیم که به دنبال استفاده از باکس پالت پلاستیکی قادر هستید حجم بیشتری از کالاها را در انبار خود جا دهید و به شکل هرچه منظم‎تر چیدمان آن‎ها را انجام دهید. امروزه این نوع پالت پلاستیکی استفاده بسیار فراوانی دارد. باکس پالت پلاستیکی در دو مدل ثابت و چرخ‎دار در بازار به چشم می‎خورد که امدل چرخ‎دار آن به منظور حمل اجناس داخل کارگاه به کار گرفته می‎شود.

دیواره پلاستیکی اطراف باکس پالت پلاستیکی باعث می‎شود مقاومت آن بسیار بالا برود و در نتیجه برای جابجایی کالاهای کوچک به تعداد زیاد با حجم اندک و کسب اطمینان از عدم جابجایی محصولات و سلامتی بیشتر آن‎ها از باکس پالت پلاستیکی استفاده می‎کنیم. استفاده از آن در موارد بسیار متنوع و متعددی است. یک مدل از باکس پالت پلاستیکی هواکش دارد در نتیجه بیشتر در اموری مانند نگهداری و جابجایی میوه‎ها به کار گرفته می‎شود.

در انبار امکان این وجود دارد که باکس پالت پلاستیکی به شکل ستونی بر روی هم قرار داده شود و با لیفتراک آن‎ها را جابجا و یا حمل کرد.

مزیت‎های استفاده از باکس پالت پلاستیکی:

  • نگهداری محصولات به شکل بهداشتی، سریع و آسان و بدون شک با ایمنی بالا
  • استفاده از لیفتراک، هندجک و ریچ تراک
  • محافظت از محیط زیست در مقایسه با باکس پالتهای چوبی
  • استفاده طولانی مدت به نسبت باکس پالت های فلزی
  • وزن کمتر به نسبت باکس پالت های فلزی
  • امکان شستشو و ضد عفونی شدن
  • نشان دادن مقاومت در مقابل رطوبت، آلاینده های محطیی، و مواد شیمیایی خورنده
  • مقاومت در مقابل نوسانات دمایی

انواع گوناگون باکس پالت پلاستیکی:

  • باکس پالت پلاستیکی ۱۰۰x120x90 سانتی متر
  • باکس پالت پلاستیکی ۱۱۵x70x70 سانتی متر

شما به دنبال ثبت سفارش خودتان در شرکت ما می‎توانید از باکس‎های پالت پلاستیکی با بهترین کیفیت و ساخته شده در بهترین مواد به کمک جدیدترین دستگاه‎ها و متدهای روز بهره‎مند شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *