خرید پالت پلاستیکی

خرید پالت پلاستیکی در سایت خرید و فروش پترو پالت کاسپین . سلام خدمت عزیزانی که برای خرید پالت پلاستیکی سایت پترو پالت را انتخاب کردین. امروز در خدمت شما خوبان هستیم تا اطلاعات کامل تری در مورد پالت پلاستیکی و خرید آن را خدمت تان ارائه دهیم . و اینکه چطور شد که امروزه همه تولید کنندگان و انباردار ها اقدام به خرید پالت پلاستیکی دست دوم و نو کنند! خب حتما خیلی از شما عزیزان میدونین که پالت پلاستیکی چیست ؟ و به چه دردی میخورد و چه کسی اقدام به خرید و فروش آن دارد و خیلی از سوالت دیگر … و البته شاید خیلی هم ندانند که اصلا این کالا چیست و خرید پالت از نوع چوبی یا پلاستیکی چه فایده ای دارد و به چه دردی میخورد. خب ما برای هر دو گروه اطلاعات جالبی ارائه خواهیم داد. پس با مقالات ما همراه باشید خوبان.

پالت یک سازه چوبی یا پلاستیکی صاف و بدون خمیدگی میباشد همانند کارتن ها , یا جعبه هایی که بتوان داخل آن چیزی را بسته بندی کرد که در کارخانجات و تولیدی ها و البته انبار ها میتوان کالا ها و محصولات را در آن بسته بندی و نگهداری کرد و خرید پالت پلاستیکی امری حیاتی برای مدیران کارخانجات شده است. هم چنین برای اینکه کالا ها از سمت کارخانه ها به مناطق و جاهای مختلف حمل و نقل شوند و جابجا شوند باید به خوبی و بسیار محکم بسته بندی شوند تا هیچ آسیبی به کالا ها وارد نشود. البته مورد دیگری نیز هست که خیلی حساس است و آن هم این است که بتوان بسته های کالا ها و محصولات را با لیفتراک و ماشین های حملو نقل بسته بندی جابجا کرد. خب پس باید یک چیز کاملا استاندارد باشد که بتوان در نهایت امن بودن جابجا شود.

تاریخچه ساخت پالت پلاستیکی

 

قبل از اینکه پالت های چوبی اصلا ساخته بشوند. یک نوعی غلطک ساده وجود داشت که به کمک آنها محصولات و کالا ها جابجا و حمل و نقل می شدند. این نوع غلتک ها ابتدا در آمریکا ساخته و مورد استفاده قرار گرفتند. که پس از آن کم کم پالت های نسل بعدی به وجود آمد. انواع پالت ها در ادامه آمده است که میتوانید با آن ها آشنا بشوید.

پالت استرینگر : این نوع پالت از جنس چوب بود که معمولا برای اینکه کالا های سنگین روی آن قرارگیرند ساخته شده بود. سه تکه چوب بود که به طور موازی قرار داشت و سر و ته آن ها با چوب های دیگر محکم شده بود. روی این سه قطعه چوب به صورت عمود بر این چوب ها پست سر هم قطعات پوبی دیگر قرار میگرفت که یک سطح صاف را ایجاد کنند و کالا ها و محصولات بتوانند روی آن قرار گیرند.این نوع پالت ها به نوعی پالت های دو راهه نامگذاری شد چرا که جک پالت میتوانست آن ها را از دو سمت بلند کرده و حمل نماید و از طرفی ماشین های لیفتراک از هر ۴ سمت میتوانستند آن ها را بلند و حمل کنند که حمل توسط آنها سودمند تر بود.

پالت باکس : نوعی دیگر از پالت های چوبی که ساخته شد پالت باکس ها بودند . که همانطوری که از نام آن ها مشخص و هویدا میباشد جداره آن ها بلند بوده و مانند جعبه داخل آن ها میشد کالا و محصولات را قرار داد. این نوع پالت ها مخصوص لوازمی بود که باید از همه طرف مواظب بود تا ضربه ای به آن ها وارد نشود.

 

مواد اولیه تولید پالت

برای تولید پالت ارزان از چوب های نرم استفاده میکردند و به همین دلیل باید زمانی که استفاده از آن ها در حمل و نقل و نگهداری تمام میشد دور انداخته میشدند چون که از بین میرفتند. و همین امر باعث شد که جرقه ای باشد برای تولید پالت پلاستیکی با کیفیت بالا تر از پالت ها نوع چوبی.

اندازه و رنگبندی که پالت های پلاستیکی دارند باعث شده است که پس از تولید آن همه افراد برای پالت پلاستیکی دست دوم و نو  رغبت نشان داده و دیگر از نوع چوبی حمایتی نشود. پالت های پلاستیکی بسیار سودمند تر از نوع چوبی هستند که قبلا استفاده میشد. پالت پلاستیکی هنگام جابجایی حتی با دست هیچ آسیبی به کارگران بیگناه وارد نمی آورد. مزیت بسیار بالایی که نسبت به نوع چوبی خود دراد این است که زود خراب و فرسوده نمیشود و خیلی راحت می توانید پس از اینکه دیگر نیازی به آن ها نبود اقدام به فروش پالت دست دوم خود کنید و اینگونه در هزینه ها هم صرفه جویی کرده اید. پالت های پلاستیکی با جنس خوب و مرغوبی که دارند تا سال ها میتوانند سالم مانده و مورد استفاده قرار بگیرند و کوچکترین آسیبی به آن ها وارد نشود.

رنگبندی پالت پلاستیکی

رنگبندی پالت پلاستیکی میتواند مزیتی بسیار جالب باشد برای کارخانجات و تولیدی ها و انبار دار ها که بتوانند.محصولات در دسته های مختلف دسته بندی کنند و اینگونه از همدیگر جدا باشند دسته های مختلف. شما عزیزان نیز میتوانید در صورتی که نیاز به فروش و یا پالت پلاستیکی دارید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. بی شک همکاران ما در بخش مشاوره شما را در انتخاب بهترین نوع پالت و مناسب ترین نوع یاری خواهند کرد.

 ۰۹۱۲۵۳۰۸۲۶۵ شماره تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *